KONST / Litografier / Färglitografi 12634120
nr 1263 4120
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/75. Motivet: 25x20 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:29:55
1/7 11:46:13
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe